O nas

Jacy klienci potrzebują usług Thrive i co jest dla nich ważne?

Naszym klientem może być każde przedsiębiorstwo produkcyjne, które chce dostarczyć na rynek estetycznie opakowany produkt.
W szczególności są to firmy z branży cukierniczej, motoryzacyjnej. Dużą grupą potencjalnych klientów są producenci artykułów piśmienniczych i biurowych.

Co jest ważne dla naszych klientów?

Klienci kierują się trzema głównymi czynnikami:

 

Terminowość

Wiemy, że dotrzymanie terminu jest kluczowe. Klienci kierują procesem produkcji i dostawy towaru w swojej firmie. Trzeba pamiętać, że np. termoformowanie próżniowe wymaga czasu – potrzebujemy go na stworzenie odpowiadającej klientowi formy.

Jakość wykonania

Jakość zapewniamy dzięki odpowiednim maszynom do produkcji, ale także…naszym głowom. Każdy proces produkcji jest przez nas przemyślany.

Cena

Cena zależy m.in. od wielkości formy czy ilości zamówienia. Jeśli produkt ma niestandardowy kształt, wpływ na jego cenę będzie mieć także koszy produkcji formy.

Polecają nas

Co wyróżnia firmę Thrive?

Kładziemy nacisk na jakość wykonania. Często doradzamy klientom, którzy nie mają doświadczenia i wyobrażenia, jak wygląda proces pakowania. Robimy usprawnienia, ponieważ znamy się na naszej pracy.

Jesteśmy także elastyczni i otwarci na uwagi klienta. Słuchamy sugestii i oceniamy, na ile ten pomysł się sprawdzi, a na ile należałoby go poprawić.

Gdybym miał Cię zachęcić do skorzystania z naszych usług, powiedziałbym po prostu: „Daj nam produkt, a my go zapakujemy i dostarczymy na wskazane miejsce – spakowany tak, jak sobie tego życzysz”.

Jeśli Twoja firma potrzebuje takich usług, zostaw nam dane do kontaktu. Wspólnie sprawdzimy, jakie są Twoje potrzeby, nasze możliwości i warunki współpracy.